NiceLife

Polski Serwer RPG!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-11-24 18:14:11

Jarzun
Użytkownik
Skąd: Lipno, Kujawko Pomorskie
Dołączył: 2016-11-20
Liczba postów: 12
Windows 7Chrome 54.0.2840.99

Podanie na Supporta

Nick:  Jarzun.
Imię:  Dominik
Wiek (( Wymagane 12+ )):  13.5
Serial (( Znajdziesz na F8 wpisujac serial )):  D492CDDE7FF4DF5324745838E814D692
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić: Przeważnie gram od 15;30 jak wracam ze szkoły i gram tak do 22 w dni szkolone czyli 7;30 godz a w dni wolne potrafię  grać cały dzień to tak z przerwami z 10/11 godz w dni wolne.
Poziom ortografii(1-10): 9.5 
Sprawny mikrofon (Wymagany)?:  Tak, jak najbardziej [dblpt])
Komunikator TS3? (Wymagane): Tak posiadam
Doświadczenie ( Wymagane 3 zdan. ): Byłem na innym serwerze Moderatorem, i znam duzo komend bo bylem tam nim chyba 2 miesiące, ale stwierdziłem że odchodzę z tamtego serwera i przychodzę na ten cudny serwer ;3
Coś o sobie ( Wymagane 5 zdan ):  Cześć, Jestem Dominik. Mam 13  lat, chodzę do szkoły w Wielgiem do 1B Gimnazjum. Łatwo sie denerwuje, a jak sie denerwuje to jest źle ;c xd A tak na prawdę jak  sie denerwuję to robie małe błędy jak pisze, bo jak jestem wkurzony to pisze bardzo szybko i tak wychodzi z ortografią ;c . Lubię grać na serwerach MTA tzn, lubiłem bo teraz gram ja jednym, Na NiceLife i bardzo on mi sie podoba i oby tak dalej. Nie lubię bardzo wykorzystywania rang, to znaczy jak ktoś ma moderatora/admina i jest tylko po to żeby sobie polatać po mapie czy fixać auta, Nie lubię tego jak ktoś tak robi. Ponieważ jestem osobą ktora lubi pomagać innym, Najbardziej nowym graczom, Pomogę im to od razu usmiech na twarzy mam  że im pomogłem i miło im sie gra [dblpt]) . Jestem bardzo częstym graczem na serwerze bo gram tu codziennie i nie pod godzinie tylko po więcej więc chyba każdy mnie zna, Ale tu nie o to chodzi żeby każdy mnie znał, Tylko żebyśmy  wszyscy na serwerze sie lubili [dblpt])
Pozdrawiam Całą Administrację, Graczy.
Znajomosc z regulaminem?: Tak poznałem sie i znam bo bardzo dobrze i będę go przestrzegał.

Wiadomość dodana po 23 h 52 min 12 s:
Nwm nie moge edytować XD to dopiszę w komentarzu, Myślę że bym zasługiwał na swoją pierwszą szanse na tym serwerze ;3

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
d1 - cs-najechani - lcb - test1999 - kronikilustrii