NiceLife

Polski Serwer RPG!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-11-25 18:26:37

Krecikkk
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-25
Liczba postów: 1
Windows XPChrome 49.0.2623.112

Rekrutacja na Suppa.

UID ( Lewy Dolny Róg ):991.
Nick:Krecikkk.
Imię:Krystian.
Wiek (( Wymagane 12+ )):14 lat.
Serial (( Znajdziesz na F8 wpisujac serial )):7564D575539A4DF3F380F06F21E9D382
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić:zależy ile będę mógł siedzieć na komputerze ale 4-5 godzin.
Poziom ortografii(1-10): 9/10
Sprawny mikrofon (Wymagany)?:Tak.
Komunikator TS3? (Wymagane):Tak.
Doświadczenie ( Wymagane 3 zdan. ):Lubię pomagać ludzią znam nawet dobrze komendy jeżeli cos nie będę pamietał to przepraszam.Jeżeli jest takie coś na tym serwerze bo na innym jak byłem supportem to tak było że,administrator podawał komendy.
Coś o sobie ( Wymagane 5 zdan ):Mam 14 lat moją pasją jest piłka nożna lubię pomagać ludzią i bardzo by mi to służyło.Z piłki nożnej treningi mam w Ponidziałek,Środa,Piątek (zależy od trenera [dblpt]D).Tak jak pisałem na górze na innych serwerach administrator podawał mi komendy które miałem przestrzegać i wyszło na lepsze nie gubiłem sie w niczym.
Znajomosc z regulaminem?:Tak, zapoznałem sie i się będę go trzymał.

Wiadomość dodana po 17 min 10 s:

Krecikkk napisał/a:

UID ( Lewy Dolny Róg ):991.
Nick:Krecikkk.
Imię:Krystian.
Wiek (( Wymagane 12+ )):14 lat.
Serial (( Znajdziesz na F8 wpisujac serial )):7564D575539A4DF3F380F06F21E9D382
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić:zależy ile będę mógł siedzieć na komputerze ale 4-5 godzin.
Poziom ortografii(1-10): 9/10
Sprawny mikrofon (Wymagany)?:Tak.
Komunikator TS3? (Wymagane):Tak.
Doświadczenie ( Wymagane 3 zdan. ):Lubię pomagać ludzią znam nawet dobrze komendy jeżeli cos nie będę pamietał to przepraszam.Jeżeli jest takie coś na tym serwerze bo na innym jak byłem supportem to tak było że,administrator podawał komendy.
Coś o sobie ( Wymagane 5 zdan ):Mam 14 lat moją pasją jest piłka nożna lubię pomagać ludzią i bardzo by mi to służyło.Z piłki nożnej treningi mam w Ponidziałek,Środa,Piątek (zależy od trenera [dblpt]D).Tak jak pisałem na górze na innych serwerach administrator podawał mi komendy które miałem przestrzegać i wyszło na lepsze nie gubiłem sie w niczym.Jestem bardzo ambitną osobą.
Znajomosc z regulaminem?:Tak, zapoznałem sie i się będę go trzymał.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
magazynbestmobile - lcb - deadearth - strefa-yotube - stucky-is-marvelous