NiceLife

Polski Serwer RPG!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-11-25 18:42:11

Dudis
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-25
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 41.0.2353.56

Podanie na Supportera Dudis

UID:
993
Nick:
Dudis
Imię:
Damian
Wiek:
15
Ilość czasu na serwerze(info pod F5):Dopiero zaczołem grać ale grałem na wielu serverach
Ile czasu jesteś w stanie poświęcić:
4/6h
Poziom ortografii(1-10):
8.5
Sprawny mikrofon?:
Tak
Komunikator TS3?:
Tak
Poziom Twojej kultury(zostanie to sprawdzone):
W ostatnim czasie się zbytnio nie popisałem ale jestem kulturalną osoba. Zresztą sami to sprawdzicie


Doświadczenie(minimum 3 zdania):
Dawno bardzo Dawno temu byłem moderatorem na takim jednym serverze ale nazwy już nie pamiętam. Jednak jakieś tam doświadczenie mam co nie co pamiętam  z tego.


Czym jest dla Ciebie ranga moderatora?(minimum 3 zdania):
Ranga moderator jest dla mnie wielką przygodą  ogulnie dla mnie to jest pomoc graczom ale także będę mógł organizować Eventy Co będzie stwarzało jeszcze większą frajdę z gry.
Wypełnianie raportów chciałbym wkońcu zobaczyć jak to jest bo wszyscy mówią że bardzo ciężko sam bym chciał się o tym przekonać.




Coś o sobie(minimum 5 zdań):
Mam na imię Damian pochodzę z woj. Dolnośląskiego na co  dzień uczęszczam do trzeciej klasy Gimnazjum . Moim ulubionym przedmiotem w szkole jest WF oraz Informatyka .
Moje Hobby to Jazda na rowerze oraz gra w piłkę w życiu realnym w przyszłosci planuje otworzyć swój warsztat samochodowy.
Interesuję się motoryzacją praktycznie od dziecka gdy miałem 5 lat znałem już każdą markę samochodu.
Jestem miłą, sympatyczna i bardzo pomocną Osobą .
Nie było umnie takiego dnia żebym komuś nie pomógł.
Bardzo dobrze radzę sobie w trudnych sytuacjach nie jest mnie łatwo sprowokować .
Jestem osobą bardzo wesołą nie należę do ludzi sztywnych.









Mam dużo pomysłów co do tego servera

Ostatnio edytowany przez Dudis (2016-11-25 18:43:27)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
strefa-yotube - kronikilustrii - stucky-is-marvelous - d1 - lcb