NiceLife

Polski Serwer RPG!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-11-29 22:01:03

NerdeQ
Użytkownik
Dołączył: 2016-11-29
Liczba postów: 3
Windows 8.1Chrome 54.0.2840.99

Podanie do ASAPD NerdeQ

Nick: (np. JanuszHERE): NerdeQ
Wiek: (Min. 13, przed, po mutacji.): 13 [jestem w trakcie]
UID (Znajdziesz na serwerze pod TAB albo lewy dolny rog): 36
Serial (Zanjdziesz pisujac "serial" na F8): 7819FAB034A09C0A8519F810FE0286F3
Coś o sobie: (Min. 5 zdan.): Siemka! Ja jestem Adrian i mam 13 lat. Jest nastolatkiem który jest w trakcje mutacji. Mój poziom ortograficzny to [8,5/10]. Mieszkam w Warszawie i dużo czasu poświęcam na grę w MTA.  Moje hobby to: MTA ETS2 i sporty. 
Dlaczego ty ? (Min, 4 zdan.): Ponieważ znam prawie całą administracje. Poświęcam dużo czasu na grę w MTA więc dużo będę grał na serwerze. W ostatnich rekrutacjach się nie dostałem [to pewnie przez wiek ;P]. Więc mam nadzieje że teraz się dostane. Ostatnio mnie nie było duzo na serwerze ponieważ miałem przerwę kolejną ;P.  Znam policja jako w grze i w realu ponieważ mój tata był policjantem.
Dlaczego ASAPD? (Min. 5 zdan.): ASAPD-SAPD jest to najlepsza frakcja dla mnie. Zaraził mnie od policji tata który tam pracował.  Umiem dobrze gonić i odgrywać RP.  Nie odwalam na służbie i nie zatrzymuje/gonie kogoś bez potrzeby.  Lubie ogólnie siedzieć w radiolce xd. [To ostatnie zdanie to takie do D bo niewiedziałem co napisać już xd].
Czy znasz regulamin ASAPD?: SAPD służyć i chronić!
Czy posiadasz sprawny mikrofon? ( Bez Mikro Nie Przyjmujemy ):  Tak
Czy posiadasz komunikator głosowy TS3? ( Bez Mikro Nie Przyjmujemy ): Tak

Pozdrawiam NerdeQ
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
childrenofgods - wszpilkanozna - przedszkoleswiatdzwiekoww - gprolineplteam - protetyk